De huidige economische omstandigheden en de snelheid waarmee deze ontstaan, bewijzen maar weer eens welke extreem hoge eisen worden gesteld aan de wendbaarheid van onderneming en medewerkers. De belangrijke vraag is: hoe kunnen we sneller en gemakkelijker anticiperen op veranderende marktomstandigheden, veranderend klantengedrag en veranderende werkomstandigheden?
De oplossing
Tegelijkertijd zien we dat in de hoofden van medewerkers een enorme hoeveelheid informatie in de vorm van kennis en ervaring is opgeslagen die hieraan een bijdrage kan leveren. De grote uitdaging is om deze informatie beschikbaar te krijgen en creatief in te zetten. Ons brein moet met deze uitdaging geholpen worden. Aan de ene kant moet er informatie loskomen en aan de andere kant nieuwe toegevoegde waarde worden gecreëerd. Je moet dus loskomen van bestaande denkpatronen en met bestaande informatie creatieve nieuwe ideeën en werkwijzen bedenken én implementeren. Om dit te bereiken heeft BrainStudio een viertal workshops samengesteld. Ze zijn apart te boeken, maar kunnen ook samengevoegd worden tot in totaal twee dagen training.

Workshops
Mind mapping, de basisworkshop;
MindManager, mind mappen met de computer;
Creatief denken, de spelregels en vaardigheden;
Gebruik van mind mapping en MindManager in creatieve processen.
Bij elke additioneel geboekte workshop worden de tarieven lager. Wilt u meer weten over deze unieke combinatie? Kijk dan op: www.brainstudio.nl.